ghostface1
ghostface1 ghostface1
  • 03-09-2020
  • Mathematics
contestada

I've been stuck on this for about 2 hours but it still doesn't make any sense to me, please helpppppppppp

Ive been stuck on this for about 2 hours but it still doesnt make any sense to me please helpppppppppp class=

Respuesta :

makaylamartin425
makaylamartin425 makaylamartin425
  • 03-09-2020
I really hope this helps. I’m sure the answer is c:)
Answer Link

Otras preguntas

I need help in these please
if you had purple flowers and white flowers the bees go visit the purple flowers more,why?
the grandmother of my son but not my mother
Elijah buys 5 pens and 4 pencils for $18.50. He may also buy 3 pens and 6 pencils for $16.50. How much does one pen cost?
What are some of the forces at work on American English today?
Carly is a catcher on the school football team. By the end of the season, she had played 45% of the 40 games the team played. In how many games did Carly not pl
Which of the following statements about mass production is FALSE? A. Mass production leads to the development of big businesses. B. On an assembly line, every w
One form of hemophilia is caused by a sex-linked recessive gene. assume that a man with hemophilia marries a phenotypically normal woman whose father had hemoph
Pourquoi l'eau est important
One purpose of these laws to (1) reduce loca