emilycano48
emilycano48
04-02-2021
Mathematics
contestada
pls help b4 i loose it thank you <3
Respuesta :
taraphillips914
taraphillips914
04-02-2021
Answer:
It’s the 5th one
Step-by-step explanation:
Answer Link
wolvesarebae72
wolvesarebae72
04-02-2021
Number 5 is the correct answer
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 24+ )
Otras preguntas
Atoms form compounds because an interaction between which subatomic parts?
Lillian bought four hairbrushes as $3.99 each. She had a coupon for $1 off. Her mom paid for half of the remaining cost. Write an evaluate a numerical expressio
Which relation is a function?
Amanda bought 4 shirts and 9 skirts for $168.75. On another day she bought 3 shirts and 12 skirts for $172.50. How much did she pay for 1shirt and 1 skirt?
PLEASE HELP I WILL MARK AS BRAINLIEST!
Someone please help me make a proof for the bottom question
A 6-pound bag of chocolate candies costs $14.04. What is the unit price?
The price of one sack of rice is Rs. 1,850.if wages charge Rs. 70 was added, find it price.
who is Bill Gates and where does he live or stay
What do you think President Jackson's opinion of Native Americans is based on the tone and vocabulary of this speech?