yarasultan08 yarasultan08
  • 04-02-2021
  • Mathematics
contestada

can anyone help me with these 2 queen

can anyone help me with these 2 queen class=

Respuesta :

purotejas41
purotejas41 purotejas41
  • 04-02-2021

Answer

1st is yes

2nd is no

Step-by-step explanation:

Answer Link
MomoYoayorozu
MomoYoayorozu MomoYoayorozu
  • 04-02-2021

Answer:

For the first question the answer is yes and for the second question the answer is no

Step-by-step explanation:

Hope this helps

Answer Link

Otras preguntas

Where did the Israelites get the materials for the ark of the covenant
Often, when groups that speak different languages have constant interaction with each other in a given space, their languages will
The egg is usually released from the ovary (4 points) Question 17 options: 1) in the middle of the menstrual cycle. 2) at the beginning of the menstrual c
From what point of view is the “ story of an hour “ told ?
ABC's investment managers buy an assortment of stocks and bonds or other investments and then repackage them into different products investors may wish to purch
Which BEST explains how the population of a landlocked country might be affected by the country’s position? O The lack of a seaport to trade goods might put th
find the unit rate of 3÷12​
GETS BRAINILST!!!!The table below shows a correct representation that 12 pounds (lb) of sugar cost $4: lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb $1 $1 $1 True Fals
Point A(4,3), point B(-1,3) find the equation
Suppose a dolphin sends out a series of clicks that are reflected back from the bottom of the ocean 65 m below. How much time elapses before the dolphin hears t