LilTtooslimey
LilTtooslimey LilTtooslimey
  • 03-03-2021
  • Mathematics
contestada

PLSSSSS HELP QUICK IF U GIVE MEH THE CORRECT ANSWER ILL GIVE U BRAINLIEST

PLSSSSS HELP QUICK IF U GIVE MEH THE CORRECT ANSWER ILL GIVE U BRAINLIEST class=

Respuesta :

afinlaysonbusiness
afinlaysonbusiness afinlaysonbusiness
  • 03-03-2021

Answer:

(120 * 32) + 160,500

Step-by-step explanation:

Brainliest!

Answer Link
keila209 keila209
  • 04-03-2021
Yea it’s (120*32) + 160,500
Answer Link

Otras preguntas

Why does an author try to create an aesthetic impact? TO AFFECT THE READER EMOTIONALLY apex
What is the value of (63 + 9) ÷ 3(2) ? A 8 B 12 C 48 D 576
The circle below is centered at (-1, 1) and has a radius of 3. What is its equation?
The IPhone 7 costs about $220 for Apple to make, but they cost about $700 in stores. What is the markup percentage of the IPhone 7? (Round to the nearest
The color of a star depends on its , and -colored stars are the coolest.
A copper sphere was moving at 25 m/s when it hit another object. This caused all of the KE to be converted into thermal energy for the copper sphere. If the s
Match the vocabulary terms to their definitions. ​
Please help... it is about the scientific method
context 2:Literary Elements and Devices II Guided Practice You have just read about a myth and used questions to analyze its cultural context. Now, you have an
9 pounds of ground beef cost $40.32. What is the price per ounce?