BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

Answer correctly !!!!!!!!!! HELP ME PLEASE !!!!!!!!!!!!!!
Rohail sell 300g of cashew nuts . Gauhar sell 150g more than Rohail. What is the total weight sold?
Write the sentences out yourself with capital letters and full stops in the correct places. liv has A dog and. a cat Type here: ben The dog. runS to THE Woods T
what is the value of the expression 2c(c+3)^2 if c=2 5 20
14. Which is a way that BODY LANGUAGE can tell the speaker that you are interested in what he/she is saying? (4 Points) O looking at the ground O looking away O
How were free African Americans treated in the North? Please help I'm not very good in this area of History Thanks :D
I need help on this and when you answer this.. please dont answer when you dont know if its right.. please answer if you know! IM not trying to get this wrong!
What does the term American dream mean to you? write it in your own words.
What is the product of 3.8 and .69?​
At the beginning of the Cold War, which nation was most similar to North Korea in terms of government? A. United States B. East Germany C. West Germany D. Great