emilianosevilla2727
emilianosevilla2727 emilianosevilla2727
  • 01-09-2021
  • Mathematics
contestada

Can someone please help me please?

Can someone please help me please class=

Respuesta :

zihinakil
zihinakil zihinakil
  • 01-09-2021

Answer:

I think option A is right answer

Answer Link

Otras preguntas

tina bought some nail polish and lip gloss at the store. the nail polish cost $4.50 per bottle and lip gloss cost $7 per tube. tina bought 9 items and paid $50.
0.632 in two other forms?
What number is 10,000 less than 337,676?
is -n always sometime or never a positive number ?explain
a=(vf-vi)/t solve for vf
give me a sentence with the words risk and wages
what does alignment mean in dance?
Is the square root of 2 between 1.3 and 1.4? how do you know!
8 times 51 show your work
6x+5y=-15 into intercept form