27downed
27downed 27downed
  • 03-12-2021
  • Mathematics
contestada

i have no clue i came up with 0.6 but that's wrong according to them :[

i have no clue i came up with 06 but thats wrong according to them class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-12-2021

Answer:

the answer is 0.6 there is prob a glitch in th system or we r doing something wrong

Step-by-step explanation:

Answer Link
rubyyyy1339
rubyyyy1339 rubyyyy1339
  • 06-12-2021
the answer IS 0.6 :)
Answer Link

Otras preguntas

yeah just ignore this and have a nice day ig
15) In question 14. if price changes to birr 11 per unit of output, does surplus or shortage exist in the market16) Calculate the price elasticity of demand and
Let g be the function given by g(x) = x^4-3^3-x. What are all values of x such that g'(x)=1/2
i found the money the money belonged to jack connet with the correct relative pronoun​
Can someone help me out with this please and thank you
The Declaration of Independence argues that the American people should control their own government. What Enlightenment idea does this argument express? A. Natu
Brian and Colin win some money and share it in the ratio 5:1. Brian gets £60 more than Colin. How much did they get altogether?
A car traveled 150 miles on 5 gallons of gas. Find the unit rate.
In a test run, a certain car accelerates uniformly from zero to 20.4 m/s in 2.60 s. Required: a. What is the magnitude of the cars acceleration? b. How long do
A pack of six cans of coffee cost $12. How much would 15 cans of coffee cost?