kwilliams122990 kwilliams122990
  • 01-03-2022
  • Mathematics
contestada

I need HELPPPPP pleaseeeee

I need HELPPPPP pleaseeeee class=

Respuesta :

kaitsides3
kaitsides3 kaitsides3
  • 01-03-2022

Answer:

$84 per person because if multiply 84 by 4 its 168

Answer Link
hutchhutchann
hutchhutchann hutchhutchann
  • 01-03-2022

84 per person

Step-by-step explanation:

84+84=168

168+84=252

252+84=336

Answer Link

Otras preguntas

¿help me with the 8?
can someone answer this for meee?? w
Anyone know this answer
What’s 7.3 as a fraction
15 miles in 20 minutes what is the speed in miles per hour
what is the difference between physical and human geography
Which of the following is NOT true about unit rates? A. A unit rate relates a quantity to 1. B. Unit rates can be used to compare two rates. C. Any rate i
can you find the greatest number with factors 11,23,and 37?
a rectangle is 2.8 meters wide and 3.5 meters long. what is its area?
What is a statement that’s summarizes a pattern found in nature