Wolfie679
Wolfie679 Wolfie679
  • 02-02-2017
  • Mathematics
contestada

plzzzz help asap lost ten u gain it asap

plzzzz help asap lost ten u gain it asap class=

Respuesta :

crazykid1
crazykid1 crazykid1
  • 02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35 
Answer Link
xphenomx
xphenomx xphenomx
  • 02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link

Otras preguntas

which of the following statements agrees with the second law of thermodynamics
Choose all that apply. Melinda finds that she does not like taking risks with her money. Which of the following would you recommend for her? Collectibles stock
a school cafeteria makes 4 diffrent salads during the week but serves only 2 salads each day on a roating basis. salads: chicken,fruit,pasta,tuna. a student ran
Which phrase states a principle that was part of president woodrow wilson's fourteen points?
Which factor controls the water cycle? A. Energy from the sun B. Changing ocean currents C. Volcanic eruptions D. Burning of fossil fuels
What is the area of this composed figure
what are the zeros of the polynomial x2+4x-12
zach has 8 stores that he manages 6 of those stores are hiring what fraction of his stores are hiring?
why is the inner mitochondrial membrane folded
what does the constitution state about the interaction of the judicial branch and new laws