notsogoodatmathgal32
notsogoodatmathgal32 notsogoodatmathgal32
  • 02-11-2017
  • Mathematics
contestada

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop. Each yogurt bar cost $1.75 . Complete the table please!

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop Each yogurt bar cost 175 Complete the table please class=

Respuesta :

klupi
klupi klupi
  • 02-11-2017
2= $1.75
3= $5.25
4= $7.00
5= $8.75
Answer Link
baddieondeck
baddieondeck baddieondeck
  • 02-11-2017
#2. $3.50
#3. $5.25
#4. $7.00
#5. $8.75
Answer Link

Otras preguntas

What does the us constitution say about religion.
What word best describes the writer's TONE in the poem, "Sympath"​
i really need help please help me
Laozi's Daoist teachings most directly opposed which other philosophy? O A. Hinduism O B. Brahmanism O C. Buddhism D. Confucianism​
4. What is the density of a substance that weighs 45 g and is 70 mL? (Density = g/mL)
Evaluate the lab and data collected. What type of transport occurred in this lab? Explain your answer, including evidence from your experiment to support your e
Do bone marrow cells divide often.
Move numbers to the boxes to order them from least to greatest value. least greatest [tex] \sqrt{26} [/tex][tex]5[/tex][tex] \sqrt{33} [/tex][tex] \frac{18}{3}
Que Es 573.694 dividido enter 213
The students were going to school. • Los estudiantes van a la escuela. O Los estudiantes iba a la escuela. O Los estudiantes va a la escuela. • Los estudiantes