Ava45018 Ava45018
  • 04-03-2018
  • Mathematics
contestada

HELP PLZ ASAP!!!!!!!!!

HELP PLZ ASAP class=

Respuesta :

tynollette tynollette
  • 04-03-2018
use the quadratic formula, the second, the 6th answers are correct. 
Answer Link

Otras preguntas

What's the right verbs
A 4-pack of jump ropes costs $18.00. What is the unit price?
Why do minors have the right to avoid a contract?
What did mehmed change the name of Constantinople to
outline for Alvin And The Chipmunks
Under the Greek definition of “citizen,” who qualified for citizenship?
ANSWER QUICK!!!! GIVING BRAINIEST!!!
How long did the constitution take to write.
what nickname did prohibition gain thanks to a quote by herbert hoover?
lol hi ushssjejisusushsuushshhshshhshshshshs