dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Which type of stress is most likely the cause of irritability? eustress O hypostress O distress O peripheral stress
The fracture strength of a certain type of manufactured glass is normally distributed with a mean of 509 MPa with a standard deviation of 17 MPa. (a) What is th
OF MUSIC DO YOU LIKE??
How does the current organizational and operational structure, including the system of corporate governance, benefit the firm
Wellness means living life fully by understanding the connections of mind, body, and spirit. True or False
What type of essay relies on sensory and feeling words
he Most Dangerous Game" by Richard Connell. The general's eyes had left the ground and were traveling inch by inch up the tree. Rainsford froze there, every mu
how does the Gulf of Mexico important to the US development
There are six different candidates for governor of a state. In how many different orders can the names of the can- didates be printed on a ballot
A survey found that the median number of calories consumed per day in a certain country was 3,304 and the mean was 3,204.9 calories. If a histogram were constru