dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Cryptography is the process of transforming data from cleartext into ciphertext. a. True b. False
HELP please :) a laptop costs $899 how much will it be with a sale of 24% off
Plz help ASAP! Thank you
What is the definition of equation
which yable represents viavle aplutions for y=5x were x is the number of tickets sold the school play and y is the ammount of money collected for the tickets​
Phil used his rental property for personal use for 7 days and rented it for 63 days. In most cases, what percentage of his expenses are not rental expenses and
Select the ratio that is equivalent to the ratio 5 to 9. 25 to 9 5 to 45 10 to 36 25 to 45
What is it called when to atoms combine?
is used to change physical objects and 3-D ideas into 2-D drawing that effectively describe the design and features of an object, so the object can be documente
What is the correct answer