Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

2 PART QUESTION PLEASE HELP 1. The four presidents who followed George Washington faced critical foreign policy decisions. For each of those presidents—John Ad
How is the new theory of addiction different from the old theory of addiction? Explain how drugs are different from natural reinforcers.
During a clearance sale at a department store, all items were sold at 70% off the regular price. Michelle had a discount coupon that would get her an additional
Given the geometric sequence where a1 = -7 and the common ratio is 2, what is the domain for n? Group of answer choices All Integers where n ≥ 0 All Integers w
Explain the difference between “4 times the sum of c and y” and “ the sum of 4 times x and y”
Given the geometric sequence where a1 = -7 and the common ratio is 2, what is the domain for n? Group of answer choices All Integers where n ≥ 0 All Integers w
How do I do these question? Please answer a and b. not mix them together. Please help!
Determine the exact values of x for x^2 - 8x - 5 = 0 using COMPLETING THE SQUARE
670 nm light shines through two slits that are separated by 0.3x10-3 m, and forms a striped pattern on a viewing screen. The fourth bright line on the viewing s
Do you believe that people will forget tomorrow even you do good today? Give reason.​