HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

While on a one-hour trip, a small boat travels 32 km north and then travels 45 km east. what is the direction of the boat's average velocity for the one-hour tr
Todd mcfarlane describes why retailers should carry his collectible items over and above his competitors' products. from a strategy viewpoint, what mcfarlane is
how did andrew johnson try to treat the southern states
What is the role of water in this anabolic process
A submarine dives below the surface, heading downward in three moves. If each move downward was 220 feet, where is the submarine after it is finished diving?
The silk Roads were build by the Chinese government to export silk. True or False.
The picture shows the transfer of a molecule across the cell membrane. Which mode of transport is shown in the image
CAn energy be released when matter changes?
how to slove multistep equation 2/5(x-2)=-3
What did the creators of the declaration feel compelled to do in order to maintain their credibility?