HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

Question 16 (Fill-In-The-Blank Worth 1 points) Yo tomo el sol en las ____________(shores) del Río de la Plata.
It has been claimed that going into space is important for scientific development. Is that true? What scientific breakthroughs have come about through the space
Is Hillary Clinton’s speech “Women’s Rights Are Human Rights” a primary or secondary source?
Select the TWO characteristics from the options below that show economic causes of the French Revolution. A) the spread of ideas concerning natural and human
BRAINLIEST PLEASE HELP Most people think that their lives would be perfect if only certain conditions were met, or circumstances would turn in their favor. Wha
Question 6(Multiple Choice Worth 2 points) (04.01 MC) Which organism on this food web receives the least amount of energy from the Sun? A diagram of a forest f
find the center and radius of the circle (x+8)^2+(y-2)^2=25
When a physician administers medication to relieve severe pain in a terminally ill patient, and the medication also hastens the patient's death, the situation i
lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
I. Introduction II. Body paragraph 1 A. Structure III. Body paragraph 2 A. Function IV. Conclusion In the outline to the left, where would you put infor