leigh1606
leigh1606 leigh1606
  • 01-10-2018
  • Mathematics
contestada

last one still need major help

last one still need major help class=

Respuesta :

AnikaMK
AnikaMK AnikaMK
  • 01-10-2018

Since it is 12 dollars per hour, she would multiply the number of hours they were conoeing with the cost... $12. The answer is B... 12h

Answer Link

Otras preguntas

store a sells a 100 oz bottle of cleaner for $12.99 store B sells the same cleaner for $9.49 for a 70 ounce bottle and store sells a 90 oz bottle of the same cl
a coach requires the athletes on a team to run a time, t, of a 9 minute mile or faster. which graph represents this requirement
A candy store sells a bag of cotton candy for $0.70 and chocolate bars for $0.50. Sheila bought some cotton candy and several chocolate bars from the store and
Do you Agree or disagree with Jefferson's statement that "Men by their constitutions are naturally divided into two parties. Can you provide your best reason fo
Is the function described by the points in this table linear or nonlinear?
In what ways might particle in the waste matter one organism be useful to another organism? give 2 or 3 examples to support your ideas
Alexander the Great established the city of (blank) which became the intellectual center of the mediterranean world? Thebes Memphis Cairo Alexandria
one modern town that was built in the late 1800's to serve the railroads was
what is 3/5 written as a decimal?
what is proportion of 44/p=11/s what dose p equal