thayley thayley
  • 03-05-2019
  • Mathematics
contestada

Pedro bought four packs of pencils for $19.96 how much did each pack cost

Respuesta :

zee5999 zee5999
  • 03-05-2019

Each pack would cost $4.99

Answer Link

Otras preguntas

pls help me pls it would mean alot if you asssisted me if you cant see it zoom in pls
what are the different administrative Nepal has been divided​
what is the problem/conflict in blood on the river?
Help please!!!!!!!!!!!
►Solve the problems. I The tile floor in a restaurant is being replaced. The dimensions of the floor are shown. What is the total area of the new tile floor in
La quinceañera and her court will perform a _____ at the reception. 1. waltz 2. song 3. speech 4. prayer
does anyone know the answer to this riddle???
Is life long, short or complicating
Lucia is playing with magnetic toy vehicles. She has two identical toy vehicles (purple and pink) that start on opposite sides of a center magnet that cannot mo
Photosynthesis results in * An oxygen-rich atmosphere Glucose, a food for plants Glucose, the source of energy for all living things on earth All of the above W