josephgarrett5373
josephgarrett5373 josephgarrett5373
  • 01-05-2020
  • Mathematics
contestada

Can some help me pleas I don’t know

Can some help me pleas I dont know class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-05-2020

Answer:

$0.78 for one bar

Step-by-step explanation:

2.34 divided by 3, is .78. that means the unit rate (how much for just one) is $0.78.

Answer Link

Otras preguntas

A serum is being given to a patient to desensitize the patient for allergies. Each week the dosage is increased by 0.01 centiliters (cL). If the patient receive
Which statement best illustrates Siddhartha Gautama’s view toward wealth?
Right speech  · Right action  · Right effort  · Right mindfulness  · Right concentration  These are five of the eight most important aspects of what ideology
Whats an Inciting Incident
there are 26.2 miles in a marathon write the number of the miles using a fraction
whats the prefix in the word unafraid
Which describes a major challenge facing the builders of the transcontinental railroad?
Which of the following was NOT a strong state by the mid 1400's
what river runs a few miles south mason
Which one is greater 8.03 or 8.3