xxsunflxwerxx2626
xxsunflxwerxx2626 xxsunflxwerxx2626
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

help-
I need it-
urgently-

help I need it urgently class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-12-2020

Answer:

$80 and $960

Step-by-step explanation:

Divide 240 by 3 which would be 80

Then multiply 12 times 80 (or 240 times 4) which would be 960

So $80 and $960

Answer Link
rhianaj25 rhianaj25
  • 07-12-2020
$80 andddd $960. :))))))))))
Answer Link

Otras preguntas

Jennie had $300. Then she spent $15 on a new shirt. What percent of the money does Jennie have left
what is 0.00001267 is scientific notation
the perimeter of a square 116ft ?
Angie takes a random sample of 100 students in her school and finds that 58% of the sample prefers art over music. There are 1,200 students in the school. Based
Write expression using the distributive property to find the product of 7 times 63
what is the geometric mean between 6 and 20?
Why was wilson not able to finish his speaking tour
how many cups of water should be mixed with 1/4 cup of vinegar to make the cleaning solution?
The section of the small intestine between the duodenum and ilium?
is a centimeter one tenth or one hundredth or a meter