ZPX
ZPX ZPX
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

Cindy bought 3 burgers and 2 soft drinks for $10.50. At the same restaurant, Sean bought 4 burgers and 3 soft drinks for 14.50. How much does 1 burger cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-12-2020

Answer:

To much to count

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

subcutaneous "fatty" layer tissue​
Point D(-3, 5) is a vertex triangle of d e f. After a rotation of the triangle about the origin, D is located (3,-5). Which of the following was the rotation of
At the grocery store Sam bought a gallon of milk for $1.99, a loaf of bread for $2.39, lunch meat for $6.45, and a pound of cheese for $4.50 what was the total
Where did each Indo-European group settle?
Nommez quatre produits qui se vendent typiquement en France, mais se vendent rarement aux États-Unis.
I NEED HELP please help me
PLZZZZZZ can someone help me out with this and explain !
Sabrina is planning a 1830-mile driving trip. Her car gets an average of 24 mpg, and the cost of gas is about $4.09/gallon. What is the approximate driving
Can someone better explain what humanism means? This is from Psychology
Which equation is represented by the graph below?