acampostablet
acampostablet acampostablet
  • 03-01-2021
  • Mathematics
contestada

plsplsplsplsplsplsplspsslspsplslsplssppslspslslplspslshelp

plsplsplsplsplsplsplspsslspsplslsplssppslspslslplspslshelp class=

Respuesta :

Jaylynnray
Jaylynnray Jaylynnray
  • 03-01-2021

Answer:

0.02

Step-by-step explanation:

divide the money by how much you have..

i dont know if its right but i hoped i helps

Answer Link
clarch19
clarch19 clarch19
  • 03-01-2021

Answer:

$0.02 each lollipop

Step-by-step explanation:

divide $20 by quantity to get unit rate

20/1000 = 2/100 = 2 cents

Answer Link

Otras preguntas

You enroll your preschool-age daughter in ballet class. At first, all of the children in the class are clumsy, and their movements are awkward. After several mo
Learning theorists have suggested that compulsive behaviors are
____________ tells a firm whether it can earn profits given the price in the market.
How many grams of ch3oh must be added to water to prepare 325 ml of a solution that is 4.50 mch3oh?
Another word for noncontiguous
Which early browser was the first to run on multiple computer platforms including windows?â?
what is the translation?
Relationship names usually correspond in natural language to what type of grammatical form?
Wrap a fur coat around a thermometer. how does the temperature change?
Solved sylvia has an apple orchard. one season, her 100 trees yielded 140 apples per tree. she wants to increase her production by adding more trees to the orch