Seudónimo Seudónimo
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

Please help I need it..

Please help I need it class=

Respuesta :

rosygupt26
rosygupt26 rosygupt26
  • 03-02-2021

Answer:

A.

Step-by-step explanation:

To find out how much 1 lunch costs, divide 33.75/15. You get 2.25. The first graph has the only answer that says one lunch is around 2.25.

Hope it helps!

Answer Link

Otras preguntas

Which detail form the text best conveys the answer in part A
Aerobic training is majorly important because it allows you to have an active life. A. True B. False
What historic event / period marked the beginning of the manufacturing boom in the mid- to-late 18th century (1700s)?
Can somebody please help with this? I've been stuck on it for a while
Five types of relationship​
[tex]x- 5/7=2/3[/tex] find x
The school choir earned $5,012 selling tickets to their winter concerts. They sold 324 adult tickets for $10. 75 each. If student tickets cost $5. 50 each, how
please help!! i need it right now
HELP DUE IN 7 minss Carlo cut an excess of 8.7 inches off a 98.5-inch-long iron rod for the reconstruction of the gate at his house. He cut it again into 2 piec
what is the hardest part of math