alaylaknight
alaylaknight alaylaknight
  • 03-03-2021
  • Mathematics
contestada

Put the number by which one you answer and don't put nothing if you don't know it please

Put the number by which one you answer and dont put nothing if you dont know it please class=
Put the number by which one you answer and dont put nothing if you dont know it please class=

Respuesta :

maddison1236
maddison1236 maddison1236
  • 03-03-2021

Answer:

Hope this helped!

Step-by-step explanation:

per hour Shop A: $7.75

per hour Shop B:  $7.60

which one is cheaper:  Shop B is cheaper by 15 cents.

have a great day!

Answer Link
niaboss707
niaboss707 niaboss707
  • 03-03-2021
Shop a is $7.75 I think not sure
Answer Link

Otras preguntas

A large box of crayons holds 60crayons.There 10 crayons in each row how many rows are there ? What's the situation and the equation?
what is 3a + 1 = -3.6(a - 1)
what the rational numbers equivalent to 6/9
What is the range of {(1, 2), (3, 4), (5, 6)}?
A large box of crayons holds 60crayons.There 10 crayons in each row how many rows are there ? What's the situation and the equation?
Describe how the coming of World War II ended the Great Depression. What region of the nation benefited most spectacularly?
Which mixed number is greater: 5 7/24 or 5 5/16? Why?
Use the diagram above to determine which group of side lengths would form a right triangle. 20, 21, 29 12, 35
write three ratios that are equivalent to the one given 18 rights handed student for every 4 left handed students
9 divided by 16 and please explain on how to get the answer