anaiahkeyton
anaiahkeyton anaiahkeyton
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

PLZ HELP WILL GIVE BRAINLY!!!!

PLZ HELP WILL GIVE BRAINLY class=

Respuesta :

teavk87 teavk87
  • 04-03-2021
It’s 2/1 because you go up 2 (rise) and go over one (run)
Answer Link
4kjay79
4kjay79 4kjay79
  • 04-03-2021
I think the best answer is 2/1 because u need to rise and then go over one and this is easy so bye111
Answer Link

Otras preguntas

Jenna buys 12 lb of meat. Some of the meat is chicken and costs $1.90/lb. The rest is beef, which costs $4.30/lb. She spends a total of $34.80 Which equation m
cody spent half of his allowance on candy. to earn more money his parents let. him wash the car for $7. what is his weekly if he ended with $17
Is 41/50 closer to 9/11 or 10/11
ashley spent half of her weekly allowance playing mini golf. to earn more money her parents let her wash the car for $9. what is her weekly allowance if she end
Paolo pays $244 for 5 identical calculators. About how much does Paolo pay for one calculator?
Which of the following is most nearly OPPOSITE in meaning to mammoth? A. ugly B. tiny C. distant D. enormous
4.   The largest proportion of federal revenues comes from      A. excise taxes.B. personal income taxes.C. borrowing.D. social insurance taxes.
Describe some possible impacts of adding or removing a species from and ecosystem
Work out the area of a triangle of bass 12 cm and height 7 cm
Sara’s little brother is getting ready to color the picture of a rainbow that Sara drew for him. To make the task easier for her brother, Sara picks out crayons