Markieff
Markieff Markieff
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

Find the unit price in dollars per pound

2 1/4 pounds for $4

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
I hope this helps you
Ver imagen Аноним
Answer Link

Otras preguntas

A schoolbook has 376 pages.There are six pages in each chapter. How many pages are left over for the contents and answers?
In which of the sentences below is the shift in verb tense acceptable?Check all that apply. A.By the time I returned home three hours had passed. B.Though the w
order from least to greatest 2.614; 2.146; 2.46; 2.164
how much more is 7/20 than 3/20
20/8 as a mixed number the simplest form
Put these numbers to least to greatest negative 0.9, negative 0.09,negative 0.99!!(Thank you)!!
Is 0.500 greater than 0.50 and 0.5. explain please.
Please help me on these questions, Thanks  29. Express six and three-fifths as an improper fraction.  30. Find the improper fraction that is equivalent to eight
What is the evidence that Parliament held the REAL authority in the English constitutional monarchy?
what are the general characteristics of substances chemists use to seperate mixtures into individual substances?