HelpMeAtEverything
HelpMeAtEverything HelpMeAtEverything
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada

Hello, I really need help with this math. I don't understand what to do. Please help me. Thank you!

Hello I really need help with this math I dont understand what to do Please help me Thank you class=

Respuesta :

ITSXFAebaeobviii
ITSXFAebaeobviii ITSXFAebaeobviii
  • 03-06-2021

Answer:

its asking you to explain why the inequalites are true and provide a graph hope this helps luv

Step-by-step explanation:

Answer Link
caressajuarez caressajuarez
  • 04-06-2021

Answer:

You are suppose to provide a graph and explain the equalities

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A 5-kilogram bag of rice costs $16.03. What is the unit price, rounded to the nearest cent?
altitude is the greatest factor determining climate conditions true or false 20 POINTS PLS HELPP
Help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! please ty c:
X+23=-23 solve for x pls help !!!!
In the month of January, a certain restaurant claimed it sold 9,000 burgers and expects sales to grow at a rate of 4.8% per month over the next year. Which form
if you take one 10 minute shower a day, how many gallons of water are used
what is a reason that tobacco use is not as socially acceptable as it was a few decades ago?
Match each group to the correct region
Amma hikes 2and3/4 miles of nature trail in 1 hour and 15 minutes. How many miles does Amman hike per hour?
If a bar of copper is brought near a magnet, the copper bar will be Pennfoster: A. attracted by the magnet. B. unaffected by the magnet. C. repelled by the m