honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

Why is falling more dangerous for the elderly than the young?
Write a 7-10 sentence paragraph below using parallel structure and consistent voice throughout. Utilize at least 1 example of a restrictive clause, 1 example of
Of 30 students 1/3 play sports 2/3 of them play soccer. How many play soccer
The February Revolution occurred in January. True False
20 POINTS A new world opened up for many soldiers after the war because of the training and education they received. TRUE or FALSE
please help with this algebra :)
NEED HELP NOW 36 POINTS!!!!!!!!!!!!!!
HEY CAN ANYONE HELP ME PLEASE? I AM DOING A PROJECT ON THE PLANET URANUS AND I WROTE DOWN FOOD, WATER, COLD, HEAT, AND BATHROOM AS FIVE PROBLEMS THAT I WOULD E
What is the mass of sodium chloride used to make 100mls of a 1.0M sodium chloride solution?
3(54-5)+86What is the answer to this problem?