ktrolen
ktrolen ktrolen
  • 01-09-2021
  • Mathematics
contestada

whas 2 pwus 1 pwees helppppp

Respuesta :

patrickman74
patrickman74 patrickman74
  • 01-09-2021

Answer:

3

Step-by-step explanation:

I appreciate the satire

Answer Link
iiiamnunya
iiiamnunya iiiamnunya
  • 01-09-2021

Answer:

3

Step-by-step explanation:

if u have to apples and u add 1 one how many do u have ? 3

Answer Link

Otras preguntas

Walnuts are priced according to the chart below. POUNDS (LBS) COST (S) 3 $7.77 5 $ 12.95 8 $20.72 What is price per pound for the walnuts? A. $2.59 B. $3.86 C.
Convert: 92 ounces = _____ pounds _____ ounces A. 5 pounds 2 ounces B. 9 pounds 2 ounces C. 1,472 pounds 0 ounces D. 5 pounds 12 ounces
A cat weighs​8 1/4​pounds. How many ounces does the cat weigh?
What is the nicest thing someone has ever said to you and why did they say it??
Human population projections are subject to change due to fluctuations in global fertility and mortality rates. please select the best answer from the choices p
What is black history month and why is it celebrated?
pls answer yessirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
WILL GIVE BRAINLIEST, THANKS AND 5 STARS! PLEASE HELP! LOTS OF POINTS Sam kicks a ball off of a rooftop. After t seconds, its height, h (in feet), is given by t
Yesterday was My birthday March 30th
What’s the answer? Pls this is due tomorrow