zayybhaddie
zayybhaddie zayybhaddie
  • 01-11-2021
  • Mathematics
contestada

Help please, what's the answer for this ?

Respuesta :

26dfrazier56
26dfrazier56 26dfrazier56
  • 01-11-2021

Answer:

I have no idea because there is no picture of the question

Answer Link

Otras preguntas

PLEASE HELP PLEASE 1. What role does balance play in Daoist teaching? 2. What did Confucius think was the key to a happy society? 3. Who was Shi Huangdi, and
Can someone please tell me the answer to this?
Find the value of x and y A) x=15, y=12 B) x=14,y=11 C)x=14,y=12 D)x=15,y=11
Matthew paid $5 for 8 toothbrushes. Jon paid $18 for 25 toothbrushes. Find the unit cost to determine how much each person paid per toothbrush.
Luis has 5 cans of soda. He will buy more cans of soda from the store. The store has 12 cases in stock and each case contains 24 cans of soda. The store will n
Which should be followed when state child labor laws and FLSA overlap
Read the passage and answer the question that follows: Despite our best efforts as parents, we will always make mistakes in raising our children. It's inevitabl
( I NEED THIS FAST)A speedometer has a percent error of 10%. The actual speed of the car is 40 mph. Select from the drop-down menus to correctly complete the s
When did the Allies liberate the Philippines? January of 1945 August of 1945 September of 1945 May of 1945
Dario bakes a lasagna containing $\frac 23$ pound of parmesan cheese, $1\frac 14$ pounds of ricotta cheese, and $1\frac 13$ pounds of mozzarella cheese. Dario