Anniniepoop
Anniniepoop
04-01-2022
Mathematics
contestada
I really am stuck any help?
Respuesta :
mohammedsissa1999
mohammedsissa1999
04-01-2022
Answer:
6
Step-by-step explanation:
-3-6= -9
subtracting is true at 6
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 12+ )
Otras preguntas
Gardner and his associates are known for proposing ________.
Can you get carpal tunnel at a young age
A company's prime costs total $4,800,000 and its conversion costs total $8,800,000. if direct materials are $1,900,000 and factory overhead is $5,900,000, then
What is the best selling winter song of all time?
the sum of three consecutive numbers is 24. What are the numbers
I need help don't even know where to begin
How much fabric is needed to make curtains for a 5foot tall 3 foot wide window?
What type of number best describes the diameter of a circle
The simplified expression e2t + 2 + e−2t inside the radical can be re-written as
In a certain grocery store, strawberries cost $4.16 per pound ( 4.16 dollars/lb ). What is the cost per ounce?