hayleevas1203
hayleevas1203 hayleevas1203
  • 02-05-2022
  • Mathematics
contestada

Please help will give 5 stars on your answers.

Please help will give 5 stars on your answers class=

Respuesta :

711milcah 711milcah
  • 03-05-2022

Answer:

it's the third one

Step-by-step explanation:

( ) means multiple

$80 x 12months plus the original 375

I like you pf picture bye

Answer Link

Otras preguntas

Hello! Can someone explain to me why choice "b" is the answer?
is the term sharp as a razor a simile?
What is Filial Piety?
How many moles of co2 are produced when 3.6 moles c2h2 reacts?
Product a has a sales price of $20 per unit. based on a 15,000-unit production level, the variable costs are $11 per unit and the fixed costs are $6 per unit. u
Explain the costruction and working of windmill
Please helpFind S5 for the series -2 + -10 + -50 + -250 +... Find S12 for the series 1 + 1.5 + 2.25 + 3.375 +... Find S12 for the series 1 + 2 + 4 + 8 +...
What is the difference between the steady beat and the rhythm? How can we tell if a song is in 3/4 time or 4/4 time? Make sure to mention what we can do with ou
Completar complete the chart with the correct verb forms. infinitive yo nosotros/as ellos/as vuelvo comenzar comenzamos hacemos hacen ir juego repe
A 2.00−L sample of water contains 150.0 μg of lead. Calculate the concentration of lead in ppm.