kmoonwater88
kmoonwater88 kmoonwater88
  • 01-02-2017
  • Mathematics
contestada

You bought a magazine for $4.44 and some candy bars for $3.88 each. You spent a total of $16.08. How many candy bars did you buy?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-02-2017
U bought 3 candy bars

Answer Link

Otras preguntas

write a paragraph where you experienced an inequality/ies in your life situation. how does it feel?​
Help PLease 20 Points
Why would a river be so important to the emergence of a sedentary society (look it up)?
find the sum -10 +20
I need help with this please​
Explain the difference between commercial photography and advertising. HURRY
What did i do wrong? ​
Which of the following are remote interior angles of <5? Check all that apply. A. <5 B. <1 C. <2 D. <3 E. <6 F. <4
Does the amount of air change the time it will take to burn completely?
Can someone pls give me the right answer for this not random links