goddessgolding
goddessgolding goddessgolding
  • 02-03-2017
  • Mathematics
contestada

PLEEEASSEE HELP i really need it

PLEEEASSEE HELP i really need it class=
PLEEEASSEE HELP i really need it class=
PLEEEASSEE HELP i really need it class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-03-2017
#1

n^32 (2nd choice)

#2

1/x^15 (1st choice)

#3

c^15 (2nd choice)

#4

x^10 / m^3 (last choice)

#5

x^12y^8 (1st choice)

#6

1 / 8y^12 (3rd choice)

#7

r^10 s^5 (last choice)

#8

x^4 / y^6 (last choice)

#9

(b^2)^4 = b^8

answer is 4 (2nd choice)

Answer Link

Otras preguntas

03.01 WILL MARK BRAINLEAST What type of neighbors were the Aztec people?
make d the subject of the formula h=d/3+2
A company orders 18 boxed lunches from a deli for $223.20. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of each boxed lunch?​
A drive in movie charges $9 per car plus $2 per person in the car. The total cost for going to the drive in movie when you go on x people are in the car is f(x)
I’m surprised no one had this question What is the definition of author's purpose? (1 point) o the author's main idea o the author's reason for writing o the a
HELPPP ASAP PLSSS Which is the best estimate of the product of the fractions
Which one should I choose
need helpp fastt plss will give brainliest too who is correct plss helpp
Write 5+sentences about changes you have experienced and how your overcoming it or over came it
A book exhibition was held for four days in a schoolthe number of tickets sold at the counter on the first secend third and fourth final day was respectivally 1