goddessgolding
goddessgolding
02-03-2017
Mathematics
contestada
PLEEEASSEE HELP i really need it
Respuesta :
Аноним
Аноним
02-03-2017
#1
n^32 (2nd choice)
#2
1/x^15 (1st choice)
#3
c^15 (2nd choice)
#4
x^10 / m^3 (last choice)
#5
x^12y^8 (1st choice)
#6
1 / 8y^12 (3rd choice)
#7
r^10 s^5 (last choice)
#8
x^4 / y^6 (last choice)
#9
(b^2)^4 = b^8
answer is 4 (2nd choice)
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 96+ )
Otras preguntas
03.01 WILL MARK BRAINLEAST What type of neighbors were the Aztec people?
make d the subject of the formula h=d/3+2
A company orders 18 boxed lunches from a deli for $223.20. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of each boxed lunch?
A drive in movie charges $9 per car plus $2 per person in the car. The total cost for going to the drive in movie when you go on x people are in the car is f(x)
I’m surprised no one had this question What is the definition of author's purpose? (1 point) o the author's main idea o the author's reason for writing o the a
HELPPP ASAP PLSSS Which is the best estimate of the product of the fractions
Which one should I choose
need helpp fastt plss will give brainliest too who is correct plss helpp
Write 5+sentences about changes you have experienced and how your overcoming it or over came it
A book exhibition was held for four days in a schoolthe number of tickets sold at the counter on the first secend third and fourth final day was respectivally 1