AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

-50-18 what is the answer
What is 2/3 ÷ 1/8? a. 3/16 b. 5 1/3 c. 1/12 d. 3/11?
Coin and paper money is called: A. currency B. temporary money C. the dollar D. commodity money
2.5 in scientific notation
what are the doubts and fears that a character battles called
why did china and japan react as they did to the europeans' desire to trade with them
Which of the following is an example of a labor resource? a. money b. water c. talent d. electricity
why do people believe some theories even if they are not supported by credible evidence?
This question is based on the following paragraph. The paragraph contains some words that aren't capitalized when they should be. It also contains some words th
Does language shape the way we think? Why?