priscilla7306
priscilla7306 priscilla7306
  • 02-02-2021
  • Mathematics
contestada

‼️‼️‼️‼️ANSWERR ALLLLLLTHESE QUESTIONSS PPL EASEE JUST 3 OR WHATEVER ONEE YOU CAN DO‼️‼️‼️‼️‼️

ANSWERR ALLLLLLTHESE QUESTIONSS PPL EASEE JUST 3 OR WHATEVER ONEE YOU CAN DO class=
ANSWERR ALLLLLLTHESE QUESTIONSS PPL EASEE JUST 3 OR WHATEVER ONEE YOU CAN DO class=
ANSWERR ALLLLLLTHESE QUESTIONSS PPL EASEE JUST 3 OR WHATEVER ONEE YOU CAN DO class=

Respuesta :

kadz345 kadz345
  • 02-02-2021

Answer:

c

Step-by-step explanation:

4 first pic just times the powers by 2

Answer Link

Otras preguntas

if 1/4 a gallon cost 2.90 what is the cost per serving
Match each daily recommended portion size with the correct food group. -Protein -Fats and oils -Vegetables -5 teaspoons -2 - 3 cups -5 - 6.5 ounces
Which statement is a scientific claim? A.Observation of certain stars explain why humans behave the way they do B.Observations of constellations show that arts
I need help with 19 and 23.​
Classify each of the following financial statement items based upon the major balance sheet classifications. a. Prepaid advertising b. Equipment c. Trademarks
Why was the Battle of Kettle Creek significant to Georgia patriots?OThe win improved morale. The loss devastated troops.O The win ended local British rule. The
The local cable company charges $90 per month for basic and $12 per month for each additional premium cable channel.The function c(x)=90x+12x represents the mon
two words that end w/ -ism. has to use the words "state or condition" or "principles" in the definition of the word (i already have racism on there).
what is 16x⁰+2x²×y‐¹ if x=2 and y=4​
characteristics of clean and sanitize kitchen​